„KROPKA NAD i”

autor: Agnieszka Jaszczyszyn dnia 13 marca 2012

Niedawno zadzwoniła do mnie przesympatyczna Pani Małgosia z prośbą o zaprojektowanie wnętrza sklepu …z wyposażeniem wnętrz ;) Nie mogłam nie podjąć się takiego zlecenia! Szkopuł w tym, że na wszystko są tylko 3 tygodnie. Bardzo niewiele czasu ale jak najbardziej wykonalne. Jak to się mówi „Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu a na cuda trzeba chwilkę poczekać” ;)

Otwarcie sklepu planowane za ok. 2 tyg. Mam nadzieję, że ze wszystkim zdążymy i pod końcem marca będą Państwo mogli przyjść do „KROPKI NAD i” i kupić kilka pięknych drobiazgów (lub trochę większych rzeczy) do swojego mieszkania. A ja postaram się wtedy na łamach bloga dokładnie opowiedzieć o pomyśle na to wnętrze i etapach realizacji projektu.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Pietrzak

 

 

Kategoria: aktualności

Komentarzy: 5
 1. Theresa stały link

  To tam będzie sklep z wyposażeniem wnętrz :) ! Jestem ciekawa jak będzie po otwarciu.

 2. Łukasz stały link

  Czyli otwarcie sklepu w pierwszym tygodniu kwietnia? Jak szybko można się spodziewać wpisu o tej realizacji na blogu i umieszczenia jej w Państwa portfolio? Jestem strrrasznie ciekaw ;)

 3. Otwarcie sklepu zaplanowane jest w ostatnim tygodniu marca czyli za kilka dni :) a dokładny opis projektu oraz zdjęcia z realizacji pojawią się na blogu na początku kwietnia. Dzisiaj na chwilę zajechałam zobaczyć jak przebiegają prace wykończeniowe i jak na razie wszystko idzie świetnie!

 4. Przesympatyczna Pani Małgosia :) zaprasza na zakupy, a także na podziwianie niezwykłej pracy Agnieszki, która wykazała się świetnym talentem. :)

 5. Aneta B. stały link

  Pani Agnieszko czekamy na efekty z realizacji projektu :)

  P.S.
  Nowa strona super!

Zostaw odpowiedź

Notka: XHTML jest dozwolony. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskrybuj kanał RSS z komentarzami do tego wpisu