O mnie

Kilka lat temu założyłam pracownię architektury wnętrz i krajobrazu. Powstała z miłości :) Kocham design, kocham piękno, kocham architekturę i kocham swoją pracę, co na pewno zauważycie przy pierwszym spotkaniu ze mną a na kolejnych będziecie już o tym przekonani!
Pewnego dnia pomyślałam, że bardzo chciałabym – albo inaczej – MUSZĘ mieć bloga ;) A że lubię łączyć przyjemne z pożytecznym i w dodatku mogłabym godzinami rozmawiać o architekturze… od razu wiedziałam, że to będzie blog o wnętrzach i ogrodach czyli o mojej największej pasji. Człowiek powinien mieć pasję – to uszczęśliwia. Słyszałam kiedyś, że jeśli praca jest Twoją pasją to nigdy nie pracujesz. I dużo jest w tym prawdy :)

Kilka słów o mnie…

Nie potrafię okłamywać, że coś jest piękne jak piękne nie jest. Jestem za szczerością na każdym etapie współpracy. Tak jest najfajniej i myślę, że o to chodzi w relacjach międzyludzkich.

Nie umiem robić czegoś wbrew sobie. Jeżeli zdecyduje się na zrobienie projektu bo jestem do niego przekonana – możecie być pewni, że dam z siebie 100% a nawet 200% ;)

Nie potrafię pracować od 8 do 16. Zwykle nie można mnie do wieczora oderwać od projektu, ale bywa i tak, że potrzebuje wolnego dnia. Wtedy ładuję akumulatorki by mieć lepsze pomysły :)

Nie chcę nigdy nikogo do niczego zmuszać. Nie tędy droga. Jeżeli będziesz moim klientem musisz być przekonany, że rozwiązanie które proponuję jest dla Ciebie najlepsze. Jeżeli nie jesteś – nic na siłę – szukam innych rozwiązań. Czasami potrzebne jest jednakże troszkę zaufania do architekta ;)

…a w wolnych chwilach jeżdżę na rolkach. Ostatnio odkryłam również ile radości może dać samodzielna przejażdżka na końskim grzbiecie ;)
Jeżeli jeszcze nie byliście na stronie mojej pracowni www.studioartforma.pl to serdecznie zapraszam!!

 

Agnieszka Jaszczyszyn

założycielka i właścicielka pracowni architektury wnętrz i krajobrazu STUDIO ART FORMA